Kontakta oss

Tveka inte att ringa oss för att ställa frågor eller bolla en idé.

CNC Quality AB

Svetsarevägen 11
691 37 Karlskoga

0586-643 30
info@cncquality.se

  Hitta till oss

Gustaf Ekström

VD

073-653 58 52
gustaf.ekstrom@cncquality.se

Daniel Ambrosy

Teknik & Utveckling

0586-789405
daniel.ambrosy@cncquality.se

Jan Karlsson

Kundansvarig

0586-64331
jan.karlsson@cncquality.se

Mauri Palosaari

Produktionstekniker/ teknisk försäljning

0586-64335
mauri.palosaari@cncquality.se

Krister Sjöström

Produktionstekniker/ teknisk försäljning

0586-64334
krister.sjostrom@cncquality.se

Johan Tallberg

Produktionstekniker

0586-64332
johan.tallberg@cncquality.se

Thomas Spennare

Produktionstekniker

0586 789404
thomas.spennare@cncquality.se

Gunilla Åström

Ekonomiansvarig

0586-643 30
gunilla.astrom@cncquality.se

Johan Kristoferson

Inköp & Lager

0586-789400
johan.kristoferson@cncquality.se

Ronny Thelander

Verktygsansvarig

0586-643 37
ronny.thelander@cncquality.se

Jimmy Westher

Kvalitetsansvarig

0586-643 38
jimmy.westher@cncquality.se

Kontakta oss

0586-643 30
info@cncquality.se

Svetsarevägen 11
691 37 Karlskoga

Till Kontakta oss

CNC Quality är en del av Sebbot Invest

Besök hemsida